• Biwakowanie

Jeżeli jesteś miłośnikiem off roadu, prawdopodobnie lubisz również spędzać czas w naturze. Aby połączyć te dwie pasje, wyposaż swoje auto terenowe w funkcjonalny namiot dachowy, który pozwoli Ci na biwakowanie w dziczy, kiedy tylko tego zapragniesz! W Galante Graty mamy do tego niezbędne akcesoria! '

Uchwyty i belki do namiotów dachowych

Proponowane przez nas elementy zaprojektowane są specjalnie z myślą o pojazdach terenowych. Uchwyt z szaklą zatrzaskową to funkcjonalny dodatek, który możesz wykorzystać na wiele sposób. Dzięki niemu szybko i pewnie przymocujesz do samochodowego bagażnika dachowego worek na śmieci, lampę, a nawet hamak! Uchwyty do rolet z kolei pozwalają na sprawny montaż dodatkowego wyposażenia. Pasują one kolorem i wykończeniem do pozostałych akcesoriów oferowanych przez sklep internetowy Galante Graty.

Zainstalowanie samochodowego namiotu dachowego byłoby niemożliwe bez odpowiedniej podstawy. Zaprojektowaliśmy solidne, lekkie aluminiowe belki, które należy zamontować do bagażnika. Dzięki nim biwakowanie jest bezpieczne i wygodne. Produkt wykonujemy na zamówienie, po otrzymaniu od Klienta informacji dotyczących modelu samochodu.

Poczuj wolność podczas jazdy po bezdrożach

W trakcie off roadowych przygód trudno przewidzieć, jak długi dystans uda się pokonać. Jeżeli nie lubisz być ograniczony przez hotelowe rezerwacje, postaw na pełną niezależność! Namiot samochodowy na dachu umożliwia biwakowanie w terenie, bez konieczności udawania się do specjalnie do tego wyznaczonych pól kampingowych. Nie do przeceniania jest także aspekt ekonomiczny, ponieważ spanie we własnym samochodzie pozwoli Ci oszczędzić na kosztach noclegów w hotelach czy zajazdach. Dla osób, które cenią sobie surowe piękno obcowania z naturą, takie rozwiązanie z pewnością dostarczy wiele radości i satysfakcji!

Producent akcesoriów do samochodów terenowych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Galante Graty. Projektowane przez nas uchwyty, belki i inne elementy dodatkowe ułatwiające biwakowanie z namiotem dachowym tworzone są z pasją i zaangażowaniem, a każdy z nich został dokładnie przetestowany podczas jazdy po bezdrożach.