• Drabinki do samochodów

Bagażnik czy namiot dachowy to często wybierane wyposażenie do aut off-roadowych. Znacząco zwiększają one funkcjonalność pojazdu. Aby z łatwością móc korzystać z tych udogodnień, niezbędne są drabinki do samochodów terenowych. W Galante Graty wiemy, jak je zaprojektować!

Solidna konstrukcja drabinki i tylko najlepsze materiały

Nasze drabinki do samochodów terenowych stanowią uzupełnienie bagażników. Pasują do nich idealnie zarówno konstrukcją, jak i kolorem, tworząc spójną całość. Elementy wykonane są z lekkiego i solidnego aluminium, dzięki czemu dodatkowe wyposażenie nie obciąża pojazdu. Materiał ten jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – nie straszny mu wiatr, mróz, ostre słońce ani deszcz. Będzie prezentował się doskonale przez wiele sezonów.

Aluminium jest lakierowane proszkowo strukturalnym lakierem, co zapewnia mu estetyczne wykończenie i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Drobinki piasku czy błoto nie powodują zarysowań na powierzchni.


Montaż drabinek do auta

Akcesoria te mocowane są za pomocą śrub i nitonakrętek, a do drabinek można dołączyć dodatkowe elementy. W zależności od modelu auta istniej możliwość montażu na klapie bagażnika bądź na bocznym panelu cargo.

Drabinki do samochodów robione na wymiar

W Galante Graty nie uznajemy półśrodków. Właśnie dlatego elementy wyposażenia projektowane są na wymiar, specjalnie dla konkretnego modelu pojazdu. W ofercie posiadamy gotowe projekty dla samochodów terenowych takich jak:

Każdy wyprodukowany przez nas element wyposażenia był przetestowany w off-roadowych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie akcesoria najwyższej jakości, które sprawdzą się we wszystkich sytuacjach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drabinek bocznych i tylnych do samochodów terenowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących montażu czy funkcjonalności produktów pozostajemy do dyspozycji!