• Transport i przechowywanie

W Galante Graty wiemy, że każdy centymetr kwadratowy powierzchni na bagaże podczas długiego wyjazdu w teren jest na wagę złota! Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę produktów, które ułatwiają przechowywanie na dachu samochodu czy montaż namiotów dachowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych belek, paneli i podstaw do skrzyń transportowych, które zwiększą funkcjonalność Twojego pojazdu terenowego!

Off-road na Twoich zasadach

Podróżując po bezdrożach, warto mieć pod ręką wiele niezbędnych rzeczy. Podstawowe wyposażenie samochodów zazwyczaj nie spełnia wymagań osób, które chcą być w trasie przez wiele dni. By czuć się niezależnym od cywilizacyjnych wygód i móc bezpiecznie zaszyć się w dziczy swoim terenowym autem, warto rozbudować je o dodatkowe akcesoria do przechowywania na dachu. Bazę noclegową w zupełności zastąpi zaś specjalny namiot dachowy.

W Galante Graty projektujemy i wykonujemy trwałe elementy konstrukcyjne z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Doświadczenie z off-roadowych szlaków pozwala nam na stworzenie produktów, które podniosą funkcjonalność samochodu i pomogą Ci zabrać ze sobą jeszcze więcej niezbędnych bagaży. W tej kategorii znajdziesz między innymi:

- panel transportowy,

- belki do montażu namiotów dachowych,

- podstawę do skrzyni transportowej,

- drabinkę tylną.

Akcesoria te pozwalają w pełni wykorzystać możliwości transportowe Twojego auta terenowego. Dzięki nim spakujesz się na wiele dni jazdy po dziczy, bez obaw o zabezpieczenia Twojego ekwipunku. Nasze konstrukcje są solidne, a montaż zgody z instrukcją daje gwarancje bezpiecznego użytkowania i przechowywania bagaży na dachu.

Producent akcesoriów do samochodów terenowych

Zaufaj Galante Graty i wesprzyj naszą pasję do pojazdów 4X4. Wybierz wyprodukowane przez nas akcesoria do przechowywania na dachu oraz do montażu namiotów dachowych i ciesz się wyprawami, podczas których nie zabraknie Ci miejsca do schowania niezbędnych przedmiotów. Jeżeli nie jesteś pewny, czy dany produkt będzie odpowiedni do Twojego modelu samochodu, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych konstrukcji!