• Akcesoria transportowe do samochodu

W Galante Graty wiemy, czego potrzebujesz, by jeszcze lepiej przygotować swoje auto terenowe do podróży po bezdrożach. W tej kategorii znajdziesz funkcjonalne akcesoria do samochodu takie jak siatki transportowe i panele cargo, które zwiększą powierzchnię magazynową w aucie lub poprawią bezpieczeństwo. Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy z myślą o najpopularniejszych modelach pojazdów terenowych.

Siatki transportowe — miejsca na bagaże nigdy za wiele!

Jednym z bestsellerów Galante Graty są te proste w konstrukcji i wytrzymałe organizery do przewożenia lekkich przedmiotów. Siatka transportowa to przydatny gadżet, który ułatwi Ci utrzymanie porządku w bagażach. W naszej ofercie dostępny jest model montowany pod sufitem bagażnika oraz we wnękach tylnych okien. Pozwalają na przechowywanie odzieży, śpiworów, lekarstw czy innych, lekkich produktów, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Siatki transportowe wykonane są z wysokiej jakości aluminium polakierowanego proszkowo.

Panele cargo – dodatkowa ochrona szyb

W naszej ofercie znajdziesz także kilka modeli zabezpieczeń, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających warunkach. Nasze panele cargo chronią boczne szyby, a dodatkowo mogą posłużyć jako platforma do przymocowania innych akcesoriów, na przykład uchwytów QuickFist. Te użyteczne dodatki zaprojektowaliśmy dla samochodów takich jak Jeep Wrangler, Subaru Forest SG czy Nissan Patrol. Akcesoria wykonane są z aluminium polakierowanego proszkowo lakierem strukturalnym, który doskonale pasuje do innych produktów Galante Graty.

Galante Graty – producent akcesoriów do samochodów terenowych

Nasze produkty projektujemy tak, by połączyć funkcjonalność z nienaganną estetyką i wysoką jakością. Aluminium, z którego korzystamy przy produkcji akcesoriów do samochodów takich jak siatki transportowe czy panele cargo, to stop najwyższej jakości, odporny na zabrudzenia i zarysowania. Doskonale prezentuje się nawet po wielu sezonach off-roadowych tras. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów, które podniosą funkcjonalność Twojego pojazdu.