• Oświetlenie do bagażników dachowych

Przemierzając bezdroża, warto być przygotowanym na wszelkie ewentualności. Widoczność i bezpieczeństwo w znaczący sposób poprawi dodatkowe oświetlenie bagażników — dachowe i boczne — zamontowane na Twoim aucie terenowym. Sprawdź zatoki i uchwyty zaprojektowane i wykonane przez specjalistów z Galante Graty!

Oświetlenie zewnętrze samochodów terenowych

Zadbaj o to, by nigdy nie zabrakło Ci światła w trakcie podróży. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zatoki i uchwyty na oświetlenie dachowe i boczne. Są one dopasowane do bagażników naszej produkcji, tworząc dopasowany komplet zwiększający funkcjonalność Twojego auta terenowego.

Proponujemy trwałe i doskonale prezentujące się zatoki zaprojektowane tak, by skutecznie chronić zamontowane w ich środku lampy. Kratki z wytrzymałego aluminium zapobiegają uszkodzeniom żarówki, które mogłyby zostać spowodowane przez gałęzie czy kamienie. Zaprojektowane i wykonane przez Galante Graty oświetlenie boczne i dachowe jest łatwe i szybkie w montażu — należy zamocować je za pomocą śrub w dedykowanym miejscu na podłużnicy bagażnika.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także lekkie uchwyty do przykręcania led-bara, które z powodzeniem możesz zamontować z przodu lub z tyłu bagażnika dachowego. Ich konstrukcja umożliwia trwałe i bezpieczne podtrzymanie żarówek lamp dalekosiężnych, które będą stanowiły dodatkową pomoc w trakcie nocnych jazd, a także na postojach, campingach czy podczas napraw.

Galante Graty – zaufany producent wyposażenia do aut terenowych

Podobnie jak bagażniki dachowe, zaprezentowane w tej kategorii uchwyty i zatoki wykonane są z doskonałej jakości stali i pokryte są czarnym lakierem o drobnej strukturze. Przemyślany projekt i wysoka wytrzymałość użytych materiałów tworzą trwałe akcesoria, które znacząco podniosą Twój komfort i bezpieczeństwo w trakcie offroadowych rajdów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oświetlenia bocznego i dachowego. W opisach poszczególnych produktów znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące ich wagi czy modelu dedykowanej lampy.